top of page

Solární systémy
pro Vaši střechu

V rámci dotačního programu Zelená úsporám lze také získat i státní dotaci na solární systém, ke kterému vám rádi poskytneme veškeré další informace a rovněž jsme vám jej schopni dodat a namontovat na vaši střechu.

Solární systémy pro vaši střechu nabízíme od dvou dodavatelů, a to střešní solární systém od firmy BRAMAC - Bramac solární kolektory které jsou určeny pro přípravu teplé vody nebo pro přípravu teplé vody a přitápění.

Solární kolektor muže být montován na vaši střechu jako solární kolektor nadstřešní nebo solární kolektor pro integraci do krytiny. Dále rovněž pro vaši střechu nabízíme variantu z produkce firmy TONDACH – TONDACH SOLAR. Základem těchto sestav je sluneční kolektor TS 300.

Udržitelná energie

Několik důvodů, proč si namontovat solární kolektor na střechu:

  1. Výrazná úspora energie  20 % - 60 % energie pro přípravu teplé užitkové vody.

  2. Návratnost investice – průměrná návratnost investice je 10 – 20 let.

  3. Dostatek energie – v České republice je dostatečné sluneční záření pro potřeby solárních kolektorů.

  4. Za sluneční svit vám žádná faktura nepřijde, protože se jedná nevyčerpatelný, obnovitelný a v neposlední řadě bezplatný zdroj energie.

  5. Solární kolektory mají vysokou kvalitu, jednoduše se montují, jsou ekologické, nabízejí vysoký uživatelský komfort, mají dokonalý design a jsou na ně poskytovány vysoké záruky.

Rádi vám navrhneme sestavu solárních kolektorů pro vaši střechu.

bottom of page