lešení - Vsetín (3).JPG

Vítáme vás na prezentačních stránkách

firmy Lešení vsetín

Naše firma vznikla již v roce 2008, což je dost dlouhá doba na získání nezbytných zkušeností pro výstavbu, rekonstrukce střech, zateplování fasád a sledování nových trendů ve stavební činnosti, ve kterých máme již letité a bohaté zkušenosti. Jak je patrné i z našeho loga, zabýváme se kompletními lešenářskými pracemi, v jejihž dodávkách jsme na současném trhu práce svou flexibilitou i cenovou dostupností dobrou volbou pro vás naše zákazníky. Dále se zabýváme rekonstrukcemi střech, zateplováním fasád, zednickými pracemi, včetně všech souvisejících činností.

Naše firma si zakládá na neustálém zlepšování  služeb v souvislost s  potřebami našich zákazníků. Naší prioritou je komplexnost dodávek a poskytování služeb s profesionálním přístupen k zákazníkovi. Rovněž, ale neodmítáme i malé zakázky, typu oplechování komína či výměna rýny na stodole.

Pokrývači při práci

Naše priority,

Naše práce

Naší hlavní prioritou je především kladení vysokého důrazu na spokojenost našich zákazníků. Proto se jim snažíme nabídnout široké pole naší působnosti:

V těchto stavebních pracích vynikáme především tím, že práce je prováděna vysoce kvalifikovanými pracovníky s mnohaletou praxí. Za dobře odvedeným dílem si vždy pevně stojíme. Poskytujeme špičkové materiály, kvalitní práci a to vše za přijatelné a rozumné ceny.

Foggy Forest

Zelená úspora

Jsme registrovaná a certifikovaná firma v programu Zelená úsporám od roku 2008.

 

Co to pro vás znamená?

Umíme jak v tom chodit, takže vám to ušetří peníze. Poradíme vám, na co máte nárok, předáme kontakt na kolegy, kteří se tímto zabívají. Pomůžou vám s vyplněním žádosti a získání dotací.

plánovací Travels

Kde působíme

Působíme ve Zlínském a Moravskoslezském kraji. Především v lokalitě Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm. Jelikož sídlíme kousek od Vsetína, tak se na nás obrací zákazníci především z těchto oblastí, kde také najdete naše referenční stavby. 

Absolventi holding Diplomy

Průběžné vzděláváni

O tom, že jsme profesionálové hovoří i množství certifikačních školení, které každoročně a pravidelně absolvujeme. Certifikace získáváme nejen, abychom mohli machrovat, ale především proto, abychom neustále sledovali nové trendy ve stavebnictví a mohli našim zákazníkům vždy nabídnout něco navíc.

Architektonické plány

Proč vybrat právě

naší firmu

  • Poctivě Vám zhotovíme rozpočet

  • Kompletně zajistíme materiál

  • Vysoká flexibilita a široké pole působnosti

  • Zapůjčíme Vám lešení včetně dopravy

  • Jsme registrovaná a certifikovaná firma v programu Zelená úspora

Pracovní kavárna

Odeslat poptávku

Můžete si nechat nacenit nejen práci, ale i potřebný materiál. Stačí odeslat formulář nebo zavolat.