top of page
unnamed.jpg

Cembrit je výrobcem vláknocementové střešní krytiny, která se dále dělí na skládanou střešní krytinu a vlnitou střešní krytinu.

Skládaná střešní krytina

Skládaná krytina z vláknocementu je vhodná pro použití na střechy již od sklonu 18°.  Rovněž je vhodná i pro obklady fasád a štítů. Vyrábí se v 8mi základních řadách, které jsou k dostání v široké nabídce barev. Některé typy střešní krytiny je možné dostat v úpravě imitace břidlice nebo v podobě zesílené šablony do extrémně náročných oblastí. Skládaná střešní krytina vyniká svojí nízkou hmotností, dlouhou životností, stálou barevností a odolností proti tvorbě mechů.

Vlnitá střešní krytina

Vlnitá vláknocementová krytina je relativně lehká a dalo by se říci, že i pevná střešní krytina, použitelná na všechny typy šikmých střech. Jednotlivé druhy této vlnité krytiny se liší především velikostí a tím pádem i hmotností, barevnou škálou, minimálním sklonem použití, počtem vlnovek a maximálním možným zatížením, které nám udává oblast použití. Mezi zákazníky je oblíbená především pro svoji příznivou cenu a vysoké užitné vlastnosti.

bottom of page